Residual Income

بیتکوین، آلتکوین و نوآوری بیتکوین در ژانویه سال ۲۰۰۹ (معادل با دی ماه سال ۱۳۸۷) شروع به کار کرد. بیتکوین اولین  (cryptocurrency) غیرمتمرکز بود. دومین دیجی ارز، دو سال پس از ظهور بیتکوین یعنی در آوریل ۲۰۱۱ با نام Namecoin پدید آمد.

امروزه صدها دیجی ارز با ارزش های بازاری مختلف وجود دارند که در حال داد و ستد شدن (trade)  هستند. هزاران دیجی ارز دیگر نیز وجود داشتند که زمانی مورد استفاده قرار می گرفتند و امروزه دیگر استفاده نمیشوند. یکی از وجوه مشترک در سیستم تمام این دیجی ارزها دفترکل عمومی بلاکچین است که بین تمام مشارکت کنندگان شبکه به اشتراک گذاشته می شود. نقطه مشترک دیگر نیز استفاده هر سیستم از توکن های محلی خود است که از آن ها بعنوان راهی برای ایجاد انگیزه در مشارکت کنندگان جهت به اجرا درآوردن شبکه در نبودِ یک قدرت و مدیریت مرکزی است. البته بین برخی از دیجی ارزها و با توجه به میزان نوع نوآوری در آن ها، تفاوت هایی وجود دارد.

اطلاعات تماس

 پشتیبانی تلگرام : @fastcoin_Support

 ایمیل : info@Fastcoin.ir

 

درباره ما

فست کوین با تجربه زیاد در بخش خرید و فروش ارزهای دیجیتال بهترین قیمت ارزها را ارائه می کند فست کوین با تجربه زیاد در بخش خرید و فروش ارزهای دیجیتال بهترین قیمت ارزها را ارائه می کند

خبرنامه ایمیلی

برای دریافت آخرین اخبار ارزهای دیجیتال ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

امروز11
دیروز16
این هفته164
این ماه436
کل8728