مادربرد بایواستار TB250-BTC PRO

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

تب استخراج پول رمزگذاری‌شده مجددا بالا گرفته و ماینرهای مشتاق، مشغول خرید تمام موجودی کارت‌های گرافیک از فروشگاه‌ها هستند. گرچه یک ماینر برای استخراج موثر بیت کوین باید بهترین کارت گرافیک را انتخاب کند؛ اما انتخاب مادربرد مناسب، اغلب مورد بحث قرار نمی‌گیرد. به همین دلیل، بایواستار مادربرد TB250-BTC PRO را به طور ویژه برای ماینینگ در سیستم‌های Multi GPU تدارک دیده است.

Biostar TB250-BTC PRO Mining Motherboard

TB250-BTC PRO ساخته شده برای ماینینگ

مادربرد TB250-BTC PRO نسخه‌ای ارتقا یافته از مدل TB250-BTC بایواستار است که در حقیقت با وجود ۱۲ اسلات PCIe x1، به اندازه‌ی دو مادربرد TB250-BTC کارایی خواهد داشت.

یک مادربرد کمتر یعنی اینکه قطعات کمتری برای انجام ماینینگ استفاده خواهد شد. با این حساب در مجموع، یک کیت حافظه‌ی DDR4، یک پردازنده، یک منبع تغذیه و یک مادربرد صرفه‌جویی خواهد شد. طراحی اسلات‌های PCIe این محصول هم سازماندهی بهتری دارد و از اتصال کوتاه بین کابل‌های افزاینده‌ی کارت گرافیک جلوگیری می‌کند. هر اسلات به طور جداگانه به چیپ‌ست B250 اتصال یافته است و یک اسلات به طور مستقیم به پردازنده متصل می‌شود. همچنین دو کانکتور برق ۴ پین نیز وظیفه‌ی تغذیه‌ی مناسب مادربرد را بر عهده دارد.

7,600,000ریال 7,200,000ریال
تعداد:

اطلاعات تماس

 پشتیبانی تلگرام : @fastcoin_Support

 ایمیل : info@Fastcoin.ir

 

درباره ما

فست کوین با تجربه زیاد در بخش خرید و فروش ارزهای دیجیتال بهترین قیمت ارزها را ارائه می کند فست کوین با تجربه زیاد در بخش خرید و فروش ارزهای دیجیتال بهترین قیمت ارزها را ارائه می کند

خبرنامه ایمیلی

برای دریافت آخرین اخبار ارزهای دیجیتال ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

امروز11
دیروز16
این هفته164
این ماه436
کل8728